Automat Piorący - HYM 335-E 320 cm x 5 szczotek (ocynk)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automat piorący do dywanów HYM 335-E - szerokość robocza 320 cm - 5 szczotek tarczowych (ocynk)
HAYIKAMA E Series – automatyczna maszyna do prania dywanów z 5 szczotkami i systemem wysokociśnieniowego płukania. Solidna konstrukcja z ocynkowaną ramą i osłonami ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość, a automatyczne dozowanie detergentu i regulacja prędkości zapewniają oszczędność i najwyższą skuteczność czyszczenia.

Najważniejsze cechy urządzenia:
-
5 szczotek tarczowych + szczotka walcowa dolna i ruchomy zbierak – kompleksowe czyszczenie każdego typu dywanu
- Pneumatyczny system docisku szczotek - duża siła i niezawodność
-
System płukania pod wysokim ciśnieniem – skuteczne usuwanie zabrudzeń i detergentów
- System szczotkowania dywanów po płukaniu - dwie szczotki walcowe do zaczesywania runa (brak śladów po praniu)
-
Automatyczne dozowanie detergentu i wody – oszczędność chemii i energii
-
Regulacja prędkości pracy – dopasowanie procesu do rodzaju i stopnia zabrudzenia dywanu
-
Segmentowa taśma transportowa – zapobiega rozciąganiu pasa, zwiększa trwałość oraz obniża koszty wymiany.
-
Osłony ze stali nierdzewnej + rama cynkowana ogniowo – odporność na korozję i długowieczność maszyny
-
Dotykowy panel sterowania – prosta obsługa i pełna kontrola maszyny
-
Wózek do transportu dywanów i system rolowania – wygoda obsługi i ergonomia pracy
-
Elektroniczny system czujników – bezpieczeństwo i automatyzacja procesu
-
Wysoka wydajność prania – od 150 do 240 m²/h w zależności od modelu
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rudkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model: | HYM 335-E series 320 cm (ocynk) |
| Szerokość robocza: | 320 cm |
| Liczba szczotek walcowych: | 1 szt. |
| Liczba szczotek tarczowych: | 5 szt. |
| Sekcja odsysania (odkurzania) | Tak |
| Zużycie wody: | brak danych |
| Zużycie energii: | 10 kW/h |
| Zasilanie: | 3-fazowe, 380V, 50Hz |
| Prędkość pracy: | brak danych |
| Maksymalna wydajność: | od 150 do 240 m2/h |
| Waga: | 1800 kg |
| Wymiary maszyny: | 390 x 225 x 170 cm |
| Gwarancja: | 1 rok |
