Automat Piorący - HYM 4310-F 420 cm x 10 szczotek (INOX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automat piorący do dywanów HYM 4310-F - szerokość robocza 420 cm - 10 szczotek tarczowych + 2 szczotki walcowe + odkurzacz i system płukania (INOX)
HAYIKAMA F Series – automatyczna maszyna do prania dywanów z 10 szczotkami tarczowymi w dwóch sekcjach piorących po 5 sztuk, systemem wysokociśnieniowego płukania, sekcja odsysania piany i wody, górna szczotka walcowa do rozczesywania runa oraz dolna szczotka czyszcząca osnowę. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej INOX gwarantuje trwałość, a automatyczne dozowanie detergentu i regulacja prędkości zapewniają oszczędność i najwyższą skuteczność prania dywanów. Maszyna może pracować całkowicie automatycznie włączają i wyłączając samodzielnie poszczególne sekcje. Istnieje również możliwość sterowania ręcznego. Szerokość robocza 420 cm pozwala na pranie największych dywanów lub pranie dwóch lub trzech dywanów jednocześnie co znacząco podnosi wydajność.

Najważniejsze cechy urządzenia:
-
10 szczotek tarczowych + dwie szczotki walcowe dolna do rozczesywania runa i osnowy dywanu.
- Pneumatyczny system docisku szczotek - duża siła i niezawodność
-
System płukania pod wysokim ciśnieniem – skuteczne usuwanie zabrudzeń i detergentów
- Sekcja odsysania / odkurzania - piany i wody z wypranych dywanów
-
Automatyczne dozowanie detergentu i wody – oszczędność chemii i energii
-
Regulacja prędkości pracy – dopasowanie procesu do rodzaju i stopnia zabrudzenia dywanu
-
Segmentowa taśma transportowa – zapobiega rozciąganiu pasa, zwiększa trwałość oraz obniża koszty wymiany.
-
Osłony ze stali nierdzewnej + rama ze stali nierdzewnej INOX - odporność na korozję i długowieczność maszyny
-
Dotykowy panel sterowania – prosta obsługa i pełna kontrola maszyny
-
Wózek do transportu dywanów i system rolowania – wygoda obsługi i ergonomia pracy
-
Elektroniczny system czujników – bezpieczeństwo i automatyzacja procesu
-
Wysoka wydajność prania – ok 240 m²/h w zależności od modelu
- Szerokość robocza 420 cm - pozwala na pranie dużych dywanów lub jednoczesne pranie dwóch lub trzech mniejszych
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rutkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model: | HYM 4310 -F series 420 cm INOX |
| Szerokość robocza: | 420 cm |
| Liczba szczotek walcowych: | 2 szt. |
| Liczba szczotek tarczowych: | 10 szt. (dwie niezależne sekcje) |
| Sekcja odsysania (odkurzania) | Tak |
| Zużycie wody: | brak danych |
| Zużycie energii: | 20 kW/h |
| Zasilanie: | 3-fazowe, 380V, 50Hz |
| Prędkość pracy: | brak danych |
| Maksymalna wydajność: | ok 240 m2/h |
| Waga: | 4600 kg |
| Wymiary maszyny: | 530 x 410 x 240 cm |
| Gwarancja: | 1 rok |
