Używana wirówka do dywanów Tornado W-4200-75
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Data produkcji 2022 rok
tel. 606 140 135
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 120 cm - 120 cm - 462 cm |
| Długość wirnika: | 420 cm |
| Średnica wirnika: | 400 mm |
| Wysokość załadunku: | 35 cm |
| System hamowania: | Nie |
| System płukania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Ocynk ogniowy |
| Waga: | 610 kg |
| Obroty wirnika: | 1200 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Koła |
| Moc silnika: | 7.5 kW |
| Falownik: | Nie |
