Wirówka do dywanów 420 cm - HSS 420-47
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wirówka do dywanów Hayikama z wirnikiem długości 420 cm i średnicą 470 mm.
Wirówki Hayıkama to potężne i masywne maszyny stworzone przez inżynierów z pasją do pralnictwa. Ich ciężka, stabilna konstrukcja gwarantuje niezawodność nawet przy intensywnej eksploatacji.
To sprzęt klasy przemysłowej - zaprojektowany z myślą o wydajnym i bezpiecznym wirowaniu dywanów w nowoczesnych pralniach. To sprzęt który naprawdę jest doskonale przemyślany, niezawodny i pozwalający bardzo szybko odwirować kilka dywanów jednocześnie bez obawy o niestabilną pracę, łożyska, piastę czy teflon. W 120 sekund odwiruje każdy dywan, dodatkowe 60-90 sekund pozwala na skrócenie czasu suszenia dywanu nawet o kilka godzin.
Najważniejsze cechy:
-
Pneumatyczny zamek drzwi z bezpiecznym dociskiem – dla pełnej kontroli i ochrony operatora
- Długość wirnika 420 cm i średnica 47 cm - pozwoli na odwirowanie niemal każdego dywanu
-
System pracy DELTA-STAR + regulacja czasu – płynne uruchamianie i dostosowanie cyklu
- Regulacja docisku piasty i potężne zawiasy drzwi - to gwarancja braku kosztownych serwisów
-
Pneumatyczny hamulec tarczowy – automatyczne zatrzymanie wirnika w 4 sekundy
- 1300 obr./min i rynna na całej długości - pełne odwirowanie dywanu w 120 sekund
-
Poduszki pneumatyczne tłumiące drgania – cicha i stabilna praca
- Automatyczny wyłącznik awaryjny - na wypadek nadmiernego przechyłu wirówki
-
Polski panel sterowania na wirówce - komfort pracy, wygodna i prosta obsługa
- Potężne zawiasy - łożyskowane zawiasy gwarantujące lata pracy bez luzów i zacierania.
Hayikama to producent, który stawia na jakość, transparentność i rozwój. Ich urządzenia powstają z myślą o pralniach, które chcą pracować szybciej, bezpieczniej i bardziej ekologicznie. Wirówki można dowolnie konfigurować dodając falownik lub zmieniając średnicę wirnika lub długość oraz moc silnika. Wirówka może być w 100% ocynkowana ogniowo lub częściowo pomalowana. Ty decydujesz jak będzie wyglądała twoja wymarzona wirówka do dywanów.
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rutkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model wirówki | HSS 420-47 |
| Zewnętrzna obudowa: | Lakier lub Ocynk ogniowy |
| Wirnik: | Stal nierdzewna INOX |
| Maksymalna szerokość dywanu: | 420 cm |
| Wymiary: | 120x495x150cm |
| Waga: | 1500 kg |
| Średnica wirnika: | 47 cm |
| Grubość wirnika: | 4 mm |
| Wydajność pracy: | 430m2/godz |
| Moc silnika: | 11 kW |
| Maksymalne obroty wirnika: | 1000 obr./min |
| Zasilanie: | 3 fazy / 380 V / 50 Hz |
| System regulacji czasu pracy: | TAK |
| Pneumatyczny system zamykania drzwi: | TAK |
| Pneumatyczny układ hamulcowy: | TAK |
