Wirówka do dywanów COMFY 350 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W pełni automatyczna maszyna COMFY przenosi wygodę i wydajność na wyższy poziom. Doświadcz niezrównanej łatwości, ponieważ maszyna automatycznie otwiera pokrywę i powiadamia Cię, gdy praca jest skończona. Zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, jest to najbardziej przyjazna użytkownikowi maszyna do wirowania dywanów w branży.
Dzięki całkowicie automatycznemu systemowi otwierania i zamykania COMFY eliminuje niepotrzebny czas oczekiwania. Wirówka wyposażona w systemy pomiaru czasu, alarmu i hamowania, umożliwia wykonanie do 50% więcej operacji wirowania dywanów niż standardowe maszyny.
Solidna odlewana z żeliwa pokrywa drzwi COMFY została zbudowana tak, aby służyć przez dziesięciolecia, zapewniając niezawodne, długoterminowe rozwiązanie dla Twojej firmy. A wymiana łożysk? Zapomnij o tym!
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rutkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 125 cm - 140 cm - 420 cm |
| Długość wirnika: | 350 cm |
| Średnica wirnika: | 477 mm |
| Wysokość załadunku: | 35 cm |
| System hamowania: | Tak |
| System płukania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Ocynk ogniowy + farba epoksydowa |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga: | 1050 kg |
| Obroty wirnika: | 1000 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Poduszka pneumatyczna |
| Moc silnika: | 7.5 kW |
| Falownik: | Nie |
