Wirówka do dywanów RL 1400 A - 270 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wirówka do dywanów RL 1400 A z funkcją płukania i zawieszeniem na sprężynach z amortyzatorami o długości wirnika 270 cm.
Przemyślany wybór dla Twojej pralni – idealna na start, świetna na rozwój!
Jeśli planujesz otwarcie pralni dywanów – szczególnie w mniejszej miejscowości lub w warunkach dużej konkurencji – RL 1400 A to jeden z najlepszych wyborów, od którego możesz zacząć. To niezawodne, kompaktowe urządzenie, które pozwoli Ci rozpocząć działalność niskim kosztem, z szybkim zwrotem z inwestycji i dużym potencjałem rozwoju.
Dlaczego warto wybrać model RL 1400 A?
Skuteczność profesjonalnego prania - wirówka umożliwia pranie dywanów metodą „na wskroś” – czyli pełne zanurzenie w kąpieli wodnej. To najdokładniejsza i najskuteczniejsza metoda prania dywanów, doceniana przez profesjonalne pralnie na całym świecie.
System płukania - Podczas wirowania można do wirówki podłączyć wąż z bieżącą wodą i płukać dywan usuwając w ten sposób resztki zabrudzeń oraz chemię.
Zawieszenie na sprężynach i amortyzatorach - Zdecydowanie podnosi komfort i stabilność podczas pracy maszyny.
Małe gabaryty - Długość wirnika 270 cm to idealne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni lub pralni działających przy myjniach samochodowych. Jednocześnie daje możliwość na wypranie większości dywanów.
Wyjątkowo łatwa obsługa - Intuicyjny, prosty panel sterowania umożliwia ustawienie czasu wirowania w kilku ruchach – nie wymaga żadnego szkolenia.
Wytrzymałość i niska awaryjność - Wirnik wykonany z 3 mm stali nierdzewnej INOX, formowany i spawany z jednego arkusza, gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki 1200 obr/min proces odwirowywania przebiega szybko i skutecznie.
Trwała konstrukcja i tania eksploatacja - Piasta z dużymi łożyskami baryłkowymi wytrzymuje nawet 5 lat pracy. Ich wymiana jest prosta, tania i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.
Wygodny załadunek dywanów - Załadunek i rozładunek wirówki na wysokości pasa jest zdecydowanie wygodniejszy podczas pracy.
Atrakcyjna cena bez kompromisów - Malowanie elektrostatyczne korpusu pozwala utrzymać przystępną cenę maszyny. Przy regularnej pielęgnacji wirówka RL 1400 A będzie Ci służyć przez ponad 10 lat.
RL 1400 A to idealna wirówka dla małych i średnich pralni, które chcą działać profesjonalnie, skutecznie i ekonomicznie. Łączy w sobie niską cenę zakupu, wysoką wydajność, prostą obsługę i solidną konstrukcję, dając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem prowadzić własną pralnię dywanów.
Chcesz otrzymać więcej informacji lub wycenę?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy! Michał Miłowski tel. 606 140 135, Kamil Rudkowski tel. 509 712 529
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 110 cm - 150 cm - 320 cm |
| Długość wirnika: | 270 cm |
| Średnica wirnika: | 380 mm |
| Wysokość załadunku: | brak informacji |
| System hamowania: | Nie |
| System płukania: | Tak |
| Materiał wykonania: | Malowanie elektrostatyczne |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obroty wirnika: | 1200 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Sprężyny + Amortyzatory |
| Moc silnika: | 5.5 kW |
| Falownik: | Nie |
