Wirówka do dywanów RL 1400 T - 420 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wirówka do dywanów RL 1400 T z funkcją płukania i zawieszeniem na kołach o długości wirnika 420 cm.
Idealny wybór dla Twojej pralni dywanów.
Jeśli planujesz dalszy rozwój swojej pralni dywanów i rozszerzenie oferty usług – postaw na wirówkę do dywanów o długości wirnika 420 cm, która pozwoli na wypranie bardzo dużych dywanów nie tylko od klientów indywidualnych ale również z urzędów, banków, sądów oraz wykładzin dywanowych ze szkół, przedszkoli i żłobków.
Dlaczego warto wybrać model RL 1400 T?
Skuteczność profesjonalnego prania - wirówka umożliwia pranie dywanów metodą „na wskroś” – czyli pełne zanurzenie w kąpieli wodnej. To najdokładniejsza i najskuteczniejsza metoda prania dywanów, doceniana przez profesjonalne pralnie na całym świecie.
System płukania - Podczas wirowania można do wirówki podłączyć wąż z bieżącą wodą i płukać dywan usuwając w ten sposób resztki zabrudzeń oraz chemię.
Mobilność i oszczędność miejsca - zawieszenie na kołach umożliwia łatwe przestawianie maszyny.
Wyjątkowo łatwa obsługa - Intuicyjny, prosty panel sterowania umożliwia ustawienie czasu wirowania w kilku ruchach – nie wymaga żadnego szkolenia.
Wytrzymałość i niska awaryjność - Wirnik wykonany z 3 mm stali nierdzewnej INOX, formowany i spawany z jednego arkusza, gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki 1200 obr/min proces odwirowywania przebiega szybko i skutecznie.
Trwała konstrukcja i tania eksploatacja - Piasta z dużymi łożyskami baryłkowymi wytrzymuje nawet 5 lat pracy. Ich wymiana jest prosta, tania i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.
Wygodny załadunek dywanów - Niska wysokość załadunku (290 mm) ułatwia wkładanie ciężkich, mokrych dywanów.
Atrakcyjna cena bez kompromisów - Malowanie elektrostatyczne korpusu pozwala utrzymać przystępną cenę maszyny. Przy regularnej pielęgnacji wirówka RL 1400 T będzie Ci służyć przez ponad 10 lat.
RL 1400 T 420 cm to idealna wirówka dla średnich i dużych pralni dywanów, które chcą wyprać każdy dywan i wykładzinę, skutecznie i ekonomicznie. Łączy w sobie niską cenę zakupu, wysoką wydajność, prostą obsługę i solidną konstrukcję, dając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem prowadzić własną pralnię dywanów.
Chcesz otrzymać więcej informacji lub wycenę?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy! Michał Miłowski tel. 606 140 135, Kamil Rudkowski tel. 509 712 529
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 110 cm - 150 cm - 470 cm |
| Długość wirnika: | 420 cm |
| Średnica wirnika: | 380 mm |
| Wysokość załadunku: | 29 cm |
| System hamowania: | Nie |
| System płukania: | Tak |
| Materiał wykonania: | Malowanie elektrostatyczne |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obroty wirnika: | 1000 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Koła |
| Moc silnika: | 7.5 kW |
| Falownik: | Nie |
