Wirówka do dywanów SAGE 270 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wirówka do dywanów SAGE wyposażona w żeliwną pokrywę drzwi z bardzo wygodnym w obsłudze systemem zamykania. Drzwi wirówki zamykają się i otwierają systemem zatrzaskowym który znacząco skraca i ułatwia obsługę urządzenia. Bardzo duża waga urządzenia 500 kg gwarantuje stabilną pracę podczas wirowania ciężkich dywanów.
Średnica wirnika 397 mm oraz bardzo duża ilość otworów plus 1300 obr/min pozwalają na odwirowanie dywanu w zaledwie 180 sekund.
Solidna odlewana z żeliwa pokrywa drzwi została zbudowana tak, aby służyć przez dziesięciolecia, zapewniając niezawodne, długoterminowe rozwiązanie dla Twojej firmy. A wymiana łożysk? Zapomnij o tym!
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rutkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 120 cm - 130 cm - 300 cm |
| Długość wirnika: | 270 cm |
| Średnica wirnika: | 397 mm |
| Wysokość załadunku: | 35 cm |
| System hamowania: | Nie |
| System płukania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Farba epoksydowa |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga: | 500 kg |
| Obroty wirnika: | 1300 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Poduszka pneumatyczna |
| Moc silnika: | 4.0 kW |
| Falownik: | Nie |
