Wirówka do dywanów SAGE 320 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wirówka do dywanów SAGE wyposażona w żeliwną pokrywę drzwi z bardzo wygodnym w obsłudze systemem zamykania. Drzwi wirówki zamykają się i otwierają systemem zatrzaskowym który znacząco skraca i ułatwia obsługę urządzenia. Bardzo duża waga urządzenia 800 kg gwarantuje stabilną pracę podczas wirowania ciężkich dywanów.
Średnica wirnika 477 mm oraz bardzo duża ilość otworów plus 1000 obr/min pozwalają na odwirowanie dywanu w zaledwie 150 sekund.
Solidna odlewana z żeliwa pokrywa drzwi została zbudowana tak, aby służyć przez dziesięciolecia, zapewniając niezawodne, długoterminowe rozwiązanie dla Twojej firmy. A wymiana łożysk? Zapomnij o tym!
Chcesz otrzymać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!
Michał Miłowski tel. 606 140 135, michal@rugmag.pl
Kamil Rutkowski tel. 509 712 529, kamil@rugmag.pl
Dane techniczne
| Szerokość - Wysokość - Długość | 120 cm - 135 cm - 340 cm |
| Długość wirnika: | 320 cm |
| Średnica wirnika: | 477 mm |
| Wysokość załadunku: | 35 cm |
| System hamowania: | Nie |
| System płukania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Farba epoksydowa |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Waga: | 800 kg |
| Obroty wirnika: | 1000 RPM |
| Rodzaj zawieszenia: | Poduszka pneumatyczna |
| Moc silnika: | 5.5 kW |
| Falownik: | Nie |
